Michalovce: Bieszczad – Žofčák, Kavka, Carrillo, Šimčák, Bednár, Koscelník, Turik, Nishi (89. Harutyunyan), Kolesár (87. Antonov), Bragin (68. Sulley)

Podbrezová: Drobnjak – Viazanko, Krivák, Djordjevič, Turňa, Tereščenko (67. Mojžiš), Sedláček, Bernadina, Jedinák, Breznaník (85. Mejri), Lepieš (67. Więzik)

Senica – Prešov 0:0

891 divákov

Senica: Holec – Ranko, Práznovský, Villarraga, Herrera, Zezinho, Cuadros (66. Krč), Lupták, Richtárech, Castaneda (89. Podhorin), Chacón (81. Vaščák)

Prešov: Lukáč – Bartek, Luberda, Prikryl, Petko, Micherda, Dzurík (85. Udeh), Gatarič, Katona (65. Leško), Kraľovič (82. Dupkala), Hošek

Ton Caanen (Senica): Na začiatok by som chcel vyjadriť sympatie Prešovu, nechcem to predlžovať nakoľko jeden tím vypadáva a jeden ide do baráže. Počasie ovplyvnilo zo začiatku hru, začali sme nervózne. Druhú časť prvého polčasu sa naša hra zlepšila, začali sme viac kombinovať. Bohužiaľ poslednú šancu v prvom polčase sme nepremenili, ale do kabíny sme išli s dobrým pocitom. Druhá časť zápasu bola typická pre dva kluby, ktoré bojujú o záchranu, dopadlo to nakoniec férovo výsledkom 0:0.  Na koniec by som sa chcel poďakovať našim fanúšikom, ktorí dnes prišli a bolo ich počuť. Je to veľká pomoc a veľká podpora pre celý náš tím.“

Anton Mišovec (Prešov): „Zo zápasu som sklamaný, pretože sme nesplnili cieľ tohoto zápasu, chceli sme tu vyhrať. Takticky sme boli dobre pripravený, najsilnejších hráčov súpera sme do šance nepustili. V prvom polčase sme mali viac z hry a lepšie príležitosti, no nepremenili sme ich. Bohužiaľ sme nedokázali streliť gól a to sa nám stalo už v niekoľkých remízových zápasoch, preto sme nevyhrali.“

Trenčín – Ružomberok 3:1 (2:0)

G: 18. Šulek, 38. Paur, 73. Čatakovič – 65. Haskič, 1012 divákov

Trenčín: Šemrinec – Šulek (74. Čögley), Kleščík, Lawrence, Skovajsa, El Mahdioui, Ubbink, Paur (68. van Arnhem), Beridze, Čatakovič, Sleegers (87. Azango)

Ružomberok: Macík – P. Maslo, Jonec, Menich, Pikk, Qose, Ľupták, Gešnábel (46. Takáč), Daniel, Gerec (46. Haskič), Gál-Andrezly (83. Čapek)

Dunajská Streda – Slovan 0:1 (0:1)

G: 45. Božikov, 10226 divákov

DAC: Macej – Koštrna, Šatka, Záhumenský, Živkovič (81. Almási), Ljubičič, Pambou, Davis, Herc (61. Divkovič), Vida (68. Pačinda), Bayo

Slovan: Šulla – Čikoš, Bajrič, Božikov, Sekulič, Nono, Rabiu (46. de Kamps), Holman (70. Cmiljanič), Hološko (79. Saláta), Šporar, Moha

Marco Rossi (DAC): „Slovan urobil maximum pre víťazstvo. Dnes sme skúsili všetko, mali sme viacero šancí a dali sme dve brvná. V prvom polčase sme urobili jedinú chybu v defenzíve, ktorú súper potrestal vedúcim gólom. Po prestávke mal Slovan niekoľko brejkových situácií, čo bolo vzhľadom na priebeh hry logické. Slovan má úplne iný tím z hľadiska kvality či finančných možností. My sme bojovali od začiatku do konca, no nestačilo to.“

Martin Ševela (Slovan): „Do zápasu sme nevstúpili dobre. DAC viac držal loptu na svojich kopačkách, my sme nemali takú dobrú ponukovú činnosť. Súper mal v prvom polčase čistú šancu v podobe nájazdu Baya, pri ktorom Michal Šulla umne zmenšil strelecký uhol. Podarilo sa nám streliť gól na konci prvého polčasu po štandardnej situácii. Na začiatku druhého dejstva išiel Andraž Šporar sám na brankára, škoda, že z toho nebol gól. Súper takto ešte stále žil a v závere pri nás stále aj šťastena. DAC predviedol veľmi dobrý výkon, no my sme si išli po víťazstvo a tento cieľ sme aj splnili. Preskočili sme Dunajskú Stredu na druhom mieste tabuľky, no potrebujeme to potvrdiť v poslednom zápase so Žilinou.“

Žilina – Trnava 6:0 (3:0)

G: 13. Káčer, 21. Mihalík, 23. Hancko, 56. Mráz, 59. Holúbek, 86. Kubík, 3387

Žilina: Volešák – Chvátal, Kaša (46. Králik), Hancko, Kubík, Káčer, Pečovský (83. Bichakhchyan), Škvarka, Mihalík, Holúbek (90. Balaj), Mráz

Trnava: Vantruba – Čanturišvili, Hladík, Godál, Čonka, Greššák, Pehlivan, Brigant (85. Lovas), Pekár (61. Oravec), Ofosu (90. Čeredničenko), Egho

Adrián Guľa (Žilina): „Chalani dnes boli správne namotivovaní, hrali s chuťou a naším jazykom, čo je najkrajšie. Je jedno, že Trnava bola v stave, akom bola. Aj my sme boli majstri a nik sa na to nepozeral. Keď sa dnes do nich zmestilo desať gólov, išli sme tvrdo za tým. Veľmi si to ceníme, že sme vyhrali 6:0 nad novopečeným majstrom, obzvlášť v situácii, keď potrebujeme každý jeden gól i bod. Sme stále v hre chytiť európsky pohár v „riadnom hracom čase“ a keď hráme naším štýlom, sme schopní poraziť každého, to znamená vyhrať aj najbližší zápas.“

Nestor El Maestro (Trnava): „Dva roky máme so Žilinou problémy. Aj keď sme mentálne silní a koncentrovaní na ihrisku. Určite nie som a ani nemôžem byť nahnevaný na chalanov. Máme za sebou neuveriteľný rok. Dúfam, že v poslednom kole ukážeme doma reakciu. Nastúpime koncentrovane a seriózne.“

Zlaté Moravce – Nitra 2:2 (1:1)

G: 22. (11m) Orávik, 52. Šašinka – 9. Šimončič, 70. Vestenický

ViOn: Kováč – Horník, Nikolič, Pintér, Pleva, Ewerton (90. Duga), Chren, Bariš, Orávik (86. Cléber), Harba, Šašinka (75. Urgela)

Nitra: Hroššo – Kuník, Križan, Niba, Chovanec, Machovec, Šimončič (59. Valenta), Kóňa, Charizopulos (50. A. Fábry), Vestenický, Kotrík (69. Militosyan)