Castellon

Lídrom mužstva je 28-ročný Josep Sene, hráva na pravom krídle. Prvú registračku mu vystavili v Terrassa FC, v kariére pokračoval v C-mužstve Realu Madrid. Zviditeľnil sa v Reale Oviedo, na deväť presných zásahov potreboval 64 vystúpení. Celtu Vigo posilnil 24. januára 2015. Začal v rezerve, v A-mužstve nastúpil na 17 stretnutí. Ďalším jeho pôsobiskom bol Cultural Leonesa, zaznamenal 66 štartov a 10 gólov. Je hráčom RCD Mallorca, v CD Castellon je na hosťovaní.

Tridsaťročný rodák z Valencie Marc Mateu dokáže obsadiť hociktorý post v záložnej formácii. Je špecialistom na zahrávanie štandardných situácií. Profesionálom sa stal v Levante, hrával viac za rezervu ako za A-mužstvo. V Zaragoze stačili jeho schopnosti iba na B-mužstvo. Ďalším jeho klubom bol Villarreal. V C-mužstve absolvoval 26 vystúpení, v B-mužstve 30. V Numancii sa o jeho mieste v základnej jedenástke nepochybovalo, so sedemgólovou bilanciou odohral 172 duelov. Káder CD Castellon vystužil 23. augusta 2020.

Eneko Sastrustegui má isté miesto v úvodnej jedenástke, pre mužstvo je najcennejší na ľavej strane obrany. Narodil sa pred 30 rokmi v Pamplone, prvé herné skúsenosti získal ako hráč Osasuny na hosťovaní v CD Izarra, po návrate v rezervnom tíme nastúpil na 23 duelov, desaťkrát dostal šancu v A-mužstve, požičala si ho Numancia. Dobré služby odvádzal pre Murciu, v CD Ebro patril medzi opory. Ďalšie futbalové kroky robil v CD Lleida Esportiu. Na súčasnom pôsobisku absolvoval 58 stretnutí.

Alternatívou do útoku je 33-ročný Cesar Diaz. Je odchovancom Albacete, počas prvého pôsobenia v klube nastúpil na 24 duelov, požičali si ho Alcoyano a Zamora. V Sangonere potreboval na 15 presných zásahov 33 štartov. Ďalšími jeho zamestnávateľmi boli Almeria B, Teruel a Melilla, potom sa do Albacete vrátil a zaznamenal 108 vystúpení a 21 gólov. Do CD Castellon prišiel z Racingu Santander. Môže sa pochváliť prvenstvom na ME 2006 devätnásťročných.

Stredopoliar Rafa Galvez v Cordobe hrával viac za rezervu ako za A-mužstvo, rovnako ako v Elche. Po návrate do Córdoby zažil premiéru v najvyššej súťaži Španielska, absolvoval 20 stretnutí. Dvadsiateho júla 2016 prestúpil do Albacete. V 54 zápasoch päťkrát oslavoval gól. Dres CD Castellon oblieka od 17. júla 2018. V 61 stretnutiach sa štyrikrát zapísal do listiny strelcov.

Igor Zlatanovič ma perspektívu stať sa prvotriednym útočníkom. Je členom dvadsaťjednotky Srbska. Prešiel mládežníckou akadémiou FK Partizan Belehrad, v lete 2015 podpísal prvú profesionálnu zmluvu, v A-mužstve šancu nedostal, na hosťovaní v FK Teleoptik potreboval na deväť gólov 23 štartov. Počas pôsobenia v Radniku Surdulica nastúpil na 95 duelov, nastrieľal 28 gólov. V júli 2019 ho kúpila Mallorca. Castellón si ho požičal, predtým hosťoval v Numancii.

Oscar Whalley bojuje o miesto v bráne s Alvarom Camposom. Syn Angličana a Mexičanky sa raz predstavil v juniorských reprezentáciách Španielska. Vyrastal v Zaragoze, v rezervnom tíme zaznamenal 26 štartov, 22-krát chytal za A-mužstvo. Po hosťovaní v Huesca posilnil Sporting Gijon. Ďalšími jeho zamestnávateľmi boli Aarhus a OFI Crete. CD Castellon ho angažoval 3. septembra 2020.

Gus Ledes sa najlepšie cíti v strede zálohy. Futbal má v génoch, jeho otec Marcio Santos bol profesionálom. Zdokonaľoval sa v mládežníckej akadémii FC Barcelona, v rezervnom tíme odohral 32 duelov. Dobré služby odvádzal pre Rio Ave. V Celte Vigo B zaznamenal 53 vystúpení, trikrát skóroval. Darilo sa mu v CF Reus, v Numancii sa o jeho mieste v úvodnej jedenástke nepochyboval. CD Castellon ho získal 27. augusta 2020. Je 41-násobným juniorským reprezentantom Portugalska.

Diskusia je uzavretá

Reklama

Posledné príspevky

Archív podľa kľúčového slova