Havelse

Stredopoliar Kainz Froese figuruje v širšom kádri národného výberu Kanady, nastúpil na dva medzištátne zápasy. Jeho rodiskom je Havana, vyrastal v FC Vancouver Whitecaps, v A-mužstve sa predstavil 15-krát. Vo Fortune Düsseldorf stačili jeho schopnosti iba na rezervný tím, na 17 presných zásahov 55 štartov. Dres 1. FC Saarbrücken obliekol 48-krát, trikrát skóroval. Káder TSV Havelse vystužil 17. augusta 2021. Na ihrisku obhospodaruje veľký priestor, má cit pre prihrávku, dobre pracuje s loptou.

Florian Riedel sa najlepšie cíti na pravej strane obrany. Do Herthy Berlín prišiel ešte ako dorastenec, z FSV Zwickau. V A-mužstve sa prakticky nepresadil, v rezerve dosiahol 42 štartov. Keď ho zamestnával Apeldoorn, rozohral sa do dobrej formy. Vo VfL Osnabrück sa mu darilo, nadobudol cenné skúsenosti. V Kaiserslauterne strávil tri sezóny, nastúpil na 13 stretnutí. V Eintrachte Trier nemal úplne isté miesto v základnej zostave, no na ihrisku sa objavoval často. Dobré služby odvádzal pre Viktoriu Berlín, veľkou oporou bol počas pôsobenia vo VFB Lübeck. Dvanásteho augusta 2021 posilnil TSV Havelse. Jeho najväčšou zbraňou je defenzívny súboj. Zdobí ho obrovské nasadenie.

Niklas Teichgräber patrí k najčastejšie nasadzovaným hráčom, nastupuje na ľavej strane obrany. Vychoval ho Hannover, prešiel mládežníckou akadémiou, v B-mužstve dostal šancu 31-krát, požičal si ho VfV Hildesheim. V kariére pokračoval v 1. FC Germania Egestorf/Langreder. Havelse si zabezpečilo jeho služby v júli 2019. Je deväťnásobným juniorským reprezentantom Nemecka.

Norman Quindt je prvou voľbou medzi tri žrde, konkurujú mu Alexander Dlugaiczyk a Tobias Stirl. Ako dorastenec hrával za Hannover a za Jenu, profesionálom sa stal SV Rӧdlinghausen. V TSG Neustrelitz pokračoval v kariére, zaznamenal 26 štartov. Sportfreunde Lotte a Union Füstenwalde boli jeho ďalšími pôsobiskami. Pred sezónou 2020/21 sa dohodol s TSV Havelse.

Tobias Fӧlster je držiteľom kapitánskej pásky, pilierom a organizátorom defenzívy. Pre mužstvo je najcennejší v strede obrany. Vyhráva prakticky všetky hlavičkové súboje. Ako dorastenec prestupoval z klubu Holstein Kiel do Hannoveru. V 40 zápasoch odohraných za rezervu sa štyrikrát tešil z gólu. HDI-Arena je jeho futbalovým domovom od 1. júla 2015. S 12-gólovou bilanciou odohral 129 duelov.

Isté miesto v úvodnej jedenástke má útočník Yannick Jaeschke. V Brémach si osvojil futbalovú abecedu, v B-mužstve sa predstavil päťkrát. V kariére pokračoval v SV Rӧdinghausen. Na súčasné pôsobisko prišiel pred sezónou 2017/18, z TuS Erndtebrück. Na 27 presných zásahov potreboval 87 štartov.

Alternatívou do útoku je Julius Düker. Hoci dáva menej gólov, vyniká v plnení si defenzívnych povinností, nabehá veľa kilometrov. Vychoval ho Eintracht Braunschweig, dobrými výkonmi v rezerve si vypýtal pozornosť trénerov A-mužstva. V 17 druholigových zápasoch sa strelecky nepresadil. Dve sezóny hrával za Magdeburg, v 46 dueloch sa šesťkrát tešil z gólu. Cenné skúsenosti získal počas pôsobenia v Paderborne, potom sa vrátil do Eintrachtu Braunschweig, na hosťovanie. V SV Meppen sa o jeho miesto v základnej zostave nepochybovalo. V júni 2021 posilnil TSV Havelse.

Dvadsaťšesťročný Fynn Arkenberg bojuje o miesto v strede obrany. Vychoval ho Hannover, trikrát sa predstavil v A-mužstve, 69-krát v rezerve. Cenné skúsenosti získal, keď ho zamestnával Hallescherer FC. V SV Rӧdinghausen robil ďalšie futbalové kroky. V kádri TSV Havelse figuruje od 1. júla 2021.

Diskusia je uzavretá

Reklama

Posledné príspevky

Archív podľa kľúčového slova