Juve Stabia

Tridsaťsedemročný rodák z Buenos Aires Mariano Isco je alternatívou do zálohy. Prvú registračku mu vystavili v CA San Telmo, Catania ho kúpila z Clubu Atletico Tigre. Tréneri Pasquale Marino, Silvio Baldini, Walter Zenga, Gianluca Atzori i Siniša Mihajlovič mu dôverovali, nastúpil na 218 duelov. Dobré časy zažil v Chieve Verone, v Crotone a v Cosenze sa neuplatnil. Druhého augusta 2019 posilnil posilnil SS Juve Stabia.

Marcel Büchel reprezentuje Lichtenštajnsko, na konte má 16 medzištátnych zápasov. Vyrastal v FC St Gallen, ešte ako dorastenec prestúpil do Sieny, prvé skúsenosti v profesionálnom futbale získal na hosťovaniach v Gubiu a v Cremonese. Ako hráča Juventusu si ho požičali Virtus Lanciano a Bologna. Aj v Empoli bol najprv na hosťovaní, 22. júna 2016 podpísal prestupové lístky. Keď si ho požičala Verona, rozohral sa do dobrej formy. V SS Juve Stabia pôsobí od 4. novembra 2019.

Stopér Magnus Troest si zakladá na sile a na úspešnosti v hlavičkových súbojoch. Narodil sa v Kodani, zdokonaľoval sa v juniorských celkoch Aston Villy. Profesionálom sa stal v Midtjylland, debutoval v októbri 2005, v 75 zápasoch sa šesťkrát strelecky presadil. V kariére pokračoval v Parme a ako hráč FC Janov na hosťovaniach v Recreative Huelva a v Atalante Bergamo. Vo Varese odohral so sedemgólovou bilanciou 70 stretnutí. Dobré služby odvádzal pre Lanciano a pre Novaru. Osemnásťkrát sa predstavil v dánskej dvadsaťjednotke.

Tridsaťdvaročný Danilo Russo dostáva v bráne viac príležitostí ako Ivan Provedel. V FC Janov sa nepresadil, cenné skúsenosti získal na hosťovaniach v nižších súťažiach, potom sa dohodol s Vicenzou, kde odchytal 29 duelov. Prvou voľbou medzi tri žrde bol v Spezii a v Pro Vercelli. V rokoch 2016 až 2017 prvýkrát obliekal dres súčasného zamestnávateľa, absolvoval dve stretnutia, po pôsobeniach vo Venezii a v Casertane sa 24. júla 2019. V juniorských reprezentáciách Talianska nastúpil na deväť duelov.

Roberto Vitiello sa najlepšie cíti na pravej strane obrany, dobre dokáže zahrať aj na pozícii stopéra. Začínal v Cesene, vo Vicenze a v Rimini sa o jeho mieste v úvodnej jedenástke nepochybovalo. Ďalšie futbalové kroky robil v Siene, absolvoval 72 zápasov, v januári 2014 prestúpil do Palerma, v talianskej najvyššej súťaži sa dostal na ihrisko 43-krát. Do SS Juve Stabia prišiel z Ternany. Je trojnásobným juniorským reprezentantom Talianska.

Defenzívny univerzál Bright Addae sa zúčastnil na MS 2009 dvadsaťročných, v A-mužstve Ghany dostal šancu raz. Je odchovancom All Stars, v letnom prestupovom termíne roku 2010 sa dohodol s Parmou. V A-mužstve sa neuplatnil, chodil po hosťovaniach. Pred príchodom na súčasné pôsobisko bol oporou Ascoli, v 155 dueloch sa osemkrát strelecky presadil.

Karamoko Cissé obliekal v rokoch 2008 až 2011 dres národného výberu Guiney, v 19 medzištátnych zápasoch sa trikrát strelecky presadil. Vyrastal v Atalante Bergamo, absolvoval tri ligové duely, sezónu 2007/08 strávil na hosťovaní vo Verone. AlbinoLeffe ho vymenilo v januári 2009 za Frederica Pelusa, na 15 presných zásahov potreboval 97 štartov. Výkonmi a gólovým nástrelom v Casertane si vypýtal prestup do Beneventa. V 57 zápasoch sa 12-krát tešil z gólu. V Bari patril do úvodnej jedenástky. Je hráčom Hellasu Verona, v SS Juve Stabia je na hosťovaní.

Obranca Denis Tonucci sa profesionálom stal v Cesene, v 24 zápasoch sa strelecky nepresadil, na hosťovaní v Piacenze získal cenné skúsenosti. Po pôsobení vo Vicenze sa v júni 2012 do Ceseny vrátil, odohral 30 duelov, trikrát skóroval. V AC Ajaccio si vyskúšal legionárčenie. Dobrú robotu odovzdal v Bari, do SS Juve Stabia prišiel z Foggie, 11. augusta 2019. Je pätnásťnásobným juniorským reprezentantom Talianska.

Komentáre

Reklama

Posledné príspevky

Archív podľa kľúčového slova