New England

Michael Mancienne je pre mužstvo najviac platný v strede obrany, dokáže zahrať aj po pozícii defenzívneho stredopoliara. Je odchovancom FC Chelsea, absolvoval štyri zápasy Premier League, dobré služby odvádzal na hosťovaniach v Queens Park Rangers a vo Wolverhamptone. Hamburg 31. mája 2011 investoval do jeho príchodu 1,752 milióna libier. V 51 zápasoch nemeckej najvyššej súťaže sa mu nepodarilo skórovať. V Nottinghame sa o jeho mieste v základnej zostave nepochybovalo, dôveroval mu Stuart Pearce i Mark Warburton. Dres New England Revolution oblieka od 3. augusta 2018. Tridsaťkrát dostal šancu v anglickej dvadsaťjednotke.

Tridsaťtriročný Seth Sinovic je alternatívou do obrany. Profesionálnu kariéru rozbiehal deviatimi zápasmi odohranými za Chicago Fire, ďalšie futbalové kroky robil v New England Revolution. Zviditeľnil sa v Sportingu Kansas City. Nastúpil na 210 stretnutí, prispel k majstrovskému titulu 2013. Do New York Revolution sa vrátil 1. januára 2020.

Carles Gil je stredopoliar, ktorý radšej útočí ako bráni. V rodnom meste Valencia hrával viac za rezervu ako za A-mužstvo, cenné skúsenosti získal na hosťovaní v Elche. Trinásteho januára 2015 prestúpil za 3,2 milióna libier do Aston Villy. Nastúpil na 28 duelov Premier League, dvakrát skóroval. Ďalším jeho klubom bolo Deportivo La Coruňa. V New England Revolution potreboval na 10 presných zásahov 35 štartov. Raz sa predstavil v španielskej dvadsaťjednotke.

Wilfried Zahibo dvakrát reprezentoval Stredoafrickú republiku. Dvadsaťšesťročný rodák z Marseille sa najlepšie cíti na pozícii defenzívneho stredopoliara. Začínal v rezerve Ajaccia a vo Feunlabrade. Vo Valencii sa presadiť nedokázal, hrával za B-mužstvo. Pred príchodom do New England Revolution pôsobil v Gimnasticu Tarragona.

Diego Fagundez patrí k najčastejšie nasadzovaným hráčom, je použiteľný na pozícii ofenzívneho stredopoliara i v útoku. So súčasným zamestnávateľom sa dohodol 15. novembra 2010. Na 52 presných zásahov potreboval 248 ligových vystúpení. Je osemnásobným uruguajským juniorským reprezentantom. Jeho otec Washington Fagundez bol tiež futbalovým profesionálom.

Tridsaťročný útočník Teal Bunbury je synom 65-násobného reprezentanta Kanady Alexa Bunburyho. Rochester Thunder je klub, v ktorom sa stal profesionálom. V Sportingu Kansas City zaznamenal 89 vystúpení a 19 presných zásahov, podieľal sa na ligovom prvenstve v ročníku 2013. Na súčasnom pôsobisku má bilanciu 180 zápasov a 34 gólov. Štyrikrát reprezentoval USA, naposledy v roku 2012.

Gustavo Bou je odchovancom River Plate, do A-mužstva ho preradil Diego Simeone, debutoval 23. marca 2008, nastúpil na 33 ligových duelov, trikrát skóroval, požičali si ho Olimpo, LDU Quito a Gimnasia La Plata. V auguste 2014 ako voľný hráč posilnil Racing Club, zviditeľnil sa, pravidelne sa zapisoval do listiny strelcov, na 45 gólov potreboval 100 štartov. Strelecky sa mu darilo v Tijuane. New England Revolution ho zamestnáva od 10. júla 2019.

Antonio Delamea Mlinar figuruje v širšom kádri reprezentácie Slovinska, na konte má dva medzištátne zápasy. Začínal v NK Interblock, absolvoval 23 stretnutí. V Ľubľane nastúpil na 96 ligových duelov, štyrikrát skóroval. V januári 2017 vystužil káder New England Revolution. Odohral 64 zápasov ligy, trikrát sa strelecky presadil. Dvadsaťosemročný rodák z Celje hráva v strede obrany.

Diskusia je uzavretá

Reklama

Posledné príspevky

Archív podľa kľúčového slova